Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč

Naše "Level" koberečky - v kvalitě neděláme kompromisy!

GUMOVÉ ČI TEXTILNÍ?

 

Rozhodování mezi gumovými nebo textilními autokoberečky bývá zpravidla otázkou praktičnosti a ročního období. V naší nabídce najdete široký výběr z obou variant. Všechny naše koberečky jsou vyrobeny z nejlepších možných materiálů a pasují perfektně do konkrétního modelu auta.

 

Textilní autokoberce

 

Velurové koberečky se hodí téměř do všech modelů aut a povznesou Váš vůz na novou úroveň. Ať už máte v interiéru použité materiály jako kůže, plast, hliník, dřevo nebo Alcantara, s našimi velurovými koberci neuděláte chybu.

Přesné textilní autokoberce na míru Vašemu vozu vyrobíme většinou obratem dle vytíženosti výroby. Naše velurové koberce jsou vyrobeny pouze z kobercoviny nejvyšší kvality. Materiál je tvořen z vyššího střiženého velmi hustého vlasu. Vyznačuje se především přitažlivým sametovým vzhledem a dlouhou životností.

 

 

Gumové autokoberce 

 

Gumové koberečky oceníte především v zimním období, kdy chrání Váš vůz před různými nečistotami zvenčí. Pokud ale vlastníte automobil, ve kterém společně s vámi jezdí děti nebo domácí mazlíček, tak budete tyto gumové autokoberce pravděpodobně využívat i celoročně. Určitě znáte nepořádek, který objevíte pod zadními sedačkami. Drobky, papírky, místy vylité pití, chlupy od psa a další.. 

Nejsou náročné na údržbu. Čistit je můžete  pomocí tlakové vapky a klasického vysavače.

V naší nabídce najdete klasické (čtverečkované) gumové koberečky WinterFit a moderní gumové koberečky WinterGood.