Doprava zdarma pro objednávky nad 2000 Kč

Časté dotazy / FAQ

Lever car logotyp-03

 

Časté dotazy

  • Podle fotek mají mé koberečky jiný rozměr. Budou přesně pasovat do mého auta?

Ano, všechny typy autokoberců, které nabízíme na našem e-shopu, pasují na 100% do konkrétních modelů v popisu produktu. Fotky jsou univerzální.

  • Jaký druh fixace používáte?

Každá sada má vždy originální fixaci. Např. U BMW fixace suchým zipem. U koncernových značek je fixace pomocí plastových oček apod.

  • Je kvalita textilních koberců srovnatelná s originálem?

Kvalita koberců je na stejné úrovni jako například u prémiových automobilek. Naše podlahové rohože jsou vyrobeny z velmi husté, nadýchané látky, nazývané také velur. Použitý kobercový materiál je všívaný střižený koberec, který má gramáž 850 g/m2. Celková hmotnost je 2300 g/m2.

  • V nabídce jsem nenašel svůj model. Máte na e-shopu všechny produkty?

Téměř všechny produkty jsou vystavené na e-shopu. Může se však stát, že jsme produkt zatím nestihli přidat (hlavně u nových modelů aut). Potom nás prosím kontaktujte.

 

  • Za jak dlouho dorazí objednané zboží?

U každého produktu uvádíme předpokládaný datum doručení od přijetí objednávky. Většinou to však stíháme ještě dříve :)

  • Lze objednané zboží vyměnit/vrátit? 

Zboží zakoupené v našem e-shopu, které chcete vyměnit, pošlete na adresu centrálního skladu: Mapexer s.r.o. Za Rybníkem 560, 252 42 Jesenice (774819985). Před vrácením zásilky nás prosím kontaktujte (info@levelcar.cz), uspíšíte tím vyřízení své žádosti. Zásilky na dobírku nepřijímáme.

Zpět do obchodu